CleanDay - Клининговая компания
Чому клiнiнг, а не своя служба прибирання?
» Головна » Послуги » Миття вікон, вітрин

Миття вікон, вітрин, вітражів

Чисті вікна  - це візитна картка сучасного будинку, офісу, торговельного комплексу. Також ми пропонуємо послуги по миттю вітрин у магазинах, бутіках, торгових центрах, ресторанах, кафе і т.д.

Миття здійснюється за допомогою спеціальних хімічних і технічних засобів, що дозволяє не тільки позбутися від розводів і плям, а додати їм блиск і відновити прозорість. Перед мийкою скла рами і підвіконня ретельно пилососяться або протираються м'якою ганчіркою. Далі скло очищають від шару первинного бруду і грубих забруднень мочалкою і шкребком. Для миття скла на нього наноситься миючий розчин, після чого скло миється губкою, щіткою або мийним шкребком. Сушіння скла здійснюється за допомогою гумової стяжки. Після миття скла рами, міжрамні простори і підвіконня начисто протираються сухими м'якими ганчірками або натуральною замшею.
Періодичність даних робіт рекомендується дотримувати  в середньому 1 раз у 3 - 6 місяців у залежності від забруднення місцевості. Помітимо, що від цього залежить не тільки зовнішній вигляд, але й освітленість, а якоюсь мірою навіть температура в приміщенні.

Увага! З 1.02 по 1.09.2010 Спеціальні ціни на миття вікон для приватних замовників!

  • Миття вікон 16,00 грн за 1 кв.м. з обох сторін в жилих приміщеннях, мінімальне замовлення від 450 грн.
  • Миття вікон в приміщеннях після ремонту 25,00 грн за 1 кв.м. з обох сторін, мінімальне замовлення від 600 грн.

 Миття вікон - це всього одназ широкого спектру послуг нашої клінінгової компанії
Спеціалісти нашої компанії з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання, уточнять вартість послуг та приймуть замовлення за телефоном (044) 223-33-46

 
по-русски «
8 044 223-33-46

 


© 2007 CleanDay