CleanDay - Клининговая компания
Чому клiнiнг, а не своя служба прибирання?
» Головна » Послуги » Альтернативне еко-прибирання

Чистота - без хімії!

Чи знаєте ви, де наші змучені цивілізацією організми одержують самий нищівний хімічний удар? Уявіть собі - у приміщенні, де ви проводите велику частину свого життя - вдома і на роботі. При цьому джерелом підвищеної небезпеки прямо-таки забійної сили виявляється в тому числі і наше прагнення до чистоти.
До загального нашого нещастя, людство продовжує нарощувати виробництво хімічних засобів чистоти. Та й телевізійна реклама вселяє: чисто, бездоганно чисто може бути тільки з хімією.

Невже немає альтернативи хімічній чистоті?

На щастя, альтернатива є.

Наша компанія пропонує новий для України, і давно широко використовуваний у цивілізованих країнах метод прибирання паром. Оскільки не використовується ні яких миючих засобів, прибирання за допомогою пари є самим екологічним і ощадливим. Прибирання паром не тільки очищає, але і дезінфікує, убиває бактерії і мікроорганізми, видаляє пил, усуває запахи і нарешті це дійсно ефективний метод боротьби з пиловими кліщами, тому якщо у вас є маленькі діти або хтось з домашніх страждає алергією, прибирання таким методом є найбільш оптимальною.

 
по-русски «
8 044 223-33-46

 


© 2007 CleanDay